10-lecie KNSB N.Zyme

Jubileusz 10-lecia KNSBch N.Zyme

Plakat zapraszający na 10lecie koła naukowego N.zymeWielkim wydarzeniem ostatnich lat działalności koła były obchody 10-lecia jego powstania, w ramach którego po krótkim wprowadzeniu i przywitaniu gości, zaprezentowano historię powstawania i rozwoju koła naukowego KNSBch N.zyme.

Jubileuszowe spotkanie zostało uświetnione przez Panią Dziekan prof. Jolantę Jurę i Panią Prodziekan prof. Martę Michalik oraz opiekuna koła dr hab. Andrzeja Góreckiego. Podczas uroczystych obchodów obecni i byli członkowie koła, przy kawałku torta i kieliszku szampana, mieli szansę wspólnie zobaczyć, jakie były początki koła, jak się rozwijało i jakie są jego perspektywy na przyszłość. Byli prezesi mieli również okazję wygłosiłć krótką prelekcję związaną z działalnością i rozwojem koła za ich czasów.

Spotkanie okazało się być wielkim sukcesem, pełnym ponownych spotkań po latach, wymiany doświadczeń i radosnego wspominania czasów studenckich przez absolwentów. Ten wspaniały czas integracji z pewnością zapadnie wszystkim uczestnikom na długo w pamięci i kto wie może z biegiem lat nostalgiczna pamiątka będzie motywowała koleje rzesze studentów do podejmowania aktywności w organizacjach studenckich. Ilustracja przedstawia wygląd plakatu zachęcającego do wzięcia udziału w dziesięcioleciu koła naukowego.